Moduł BotGuard reCaptcha
  • Moduł BotGuard reCaptcha

Moduł BotGuard reCaptcha

230,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły Prestashop i thirtybees. Moduł dodający mechanizm zabezpieczający przed rejestracją robotów na stronie sklepu. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop reCaptcha.

Najważniejsze cechy modułu BotGuard

  • Pozwala zabezpieczyć formularz rejestracji
  • Umożliwia blokowanie domen mailowych
  • Blokuje roboty po adresie IP
  • Posiada wiele opcji konfiguracji
  • Umożliwia wykorzystanie kluczy Google reCaptcha

Opis

Moduł BotGuard został stworzony z myślą o zabezpieczeniu stron przed nasilającymi się atakami robotów i rejestracją niechcianych kont. Dzięki niemu w prosty sposób zabezpieczysz formularz rejestracji, wystarczy jedynie zainstalować moduł.

BotGuard ochroni Twoją stronę przed robotami zaśmiecającymi listy klientów i zablokuje wszystkie niechciane roboty. Dzięki niemu masz pewność, że na Twojej stronie nie zagnieżdżą się żadne śmieciowe konta.

BotGuard umożliwi Ci również wprowadzenie na stronę zabezpieczenia Google reCaptcha, lub zastosowanie innych metod ochrony, np. systemu ukrytych pól czy zaawansowanego blokowania IP.

Moduł możesz skonfigurować dowolnie, tak aby najlepiej spełniał Twoje oczekiwania. Od Ciebie zależy ile zabezpieczeń zechcesz wprowadzić na swoją stronę, czy ma to być blokowanie po adresie IP, blokowanie niechcianych maili, czy może wszystko na raz.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662202

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

9 innych produktów w tej samej kategorii: