Moduł Autorabat
  • Moduł Autorabat

Moduł Autorabat

230,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły Prestashop i thirtybees. Moduł pozwalający na automatyczne przydzielanie rabatów klientom. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop rabaty, system promocji.

Najważniejsze cechy modułu AutoRabat

  • Definiowanie grup rabatowych
  • Automatyczne przypisywanie rabatów klientom

Opis

Moduł AutoRabat został stworzony z myślą o automatyzacji procesów związanych z wyznaczaniem rabatów i zarządzaniem zniżkami. Pozwoli Ci na samodzielne określenie rabatów, jakie chcesz wprowadzić w swojej ofercie. Wystarczy jedynie zdefiniować wysokość rabatu. AutoRabat sam przeanalizuje zamówienia i, bazując na historii i wartości zakupów, przyzna go odpowiednim klientom. W ten sposób szybko i łatwo wprowadzisz do sklepu system promocji i nagrodzisz zniżkami swoich stałych klientów.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662201

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

9 innych produktów w tej samej kategorii: