Moduł Google Review Export
  • Moduł Google Review Export

Moduł Google Review Export

250,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły Prestashop i thirtybees. Moduł pozwalający wyeksportować opinie ze sklepu Prestashop na temat produktów do pliku XML, aby wysłać je do Google'a. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Czym jest program oceny produktów Google?

Program oceny produktów pozwoli Twoim klientom zobaczyć, które produkty są dobrze oceniane. Zwiększy to atrakcyjność reklamy i chęć klienta w jej kliknięcie.
Oceny produktów Google wyświetla tuż pod reklamą produktów. 

Jeśli chcesz wziąć udział w programie "Google Oceny Produktów" ( Google Product Ratings ), to nasz moduł pozwoli Ci wyeksportować opinie do formatu XML, dzięki któremu udostępnisz opinie ze sklepu do programu Google Oceny Produktów. Moduł jest kompatybilny z domyślnym modułem ocen i modułem Revws

Dodatkowe informacje:

Aby móc wziąć udział w programie oceny produktów niezbędne jest wpierw zgłoszenie do programu.

[support.google.com] Informacje na temat ocen produktów
[support.google.com] Jak zarejestrować się w programie Oceny produktów
[support.google.com] Zasady programu Oceny produktów [support.google.com] Czym są Opinie konsumenckie Google

Przed zakupem modułu, prosimy się upewnić, czy są Państwo w stanie przystąpić do programu opinii o produktach

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662204

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

11 innych produktów w tej samej kategorii: