Moduł Prośba o opinie
  • Moduł Prośba o opinie

Moduł Prośba o opinie

60,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły PrestaShop i thirtybees. Moduł na platformy PrestaShop i thirtybees, umożliwiający wysyłanie do klientów zapytań o wystawienie opinii, W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop opinie w sklepie.

Najważniejsze cechy modułu Rządanie Opinii

  • Umożliwia automatyczne wysyłanie próśb o wystawienie opinii
  • Pozwala na wyrażenie opinii w wybranym miejscu
  • Umożliwia testowanie i edycję treści wiadomości rozsyłanych klientom

Opis

Moduł Żądanie Opinii powstał z myślą o usprawnieniu procesu wysyłania do klientów próśb o wystawienie opinii. Nie musisz już każdorazowo prosić klienta o wyrażenie zgody na przesłanie adresu e-mail do innego serwisu zbierającego opinie (nie ma wątpliwości, że większość klientów tego nie chce). Moduł umożliwi Ci automatyczne wysyłanie próśb o opinię w postaci wiadomości e-mail. Dzięki temu nie będziesz już zależny od portali do zbierania opinii. Koniec z traceniem czasu i pieniędzy na powiązanie sklepu z taką platformą.

Dodatkową korzyścią takiego rozwiązania jest to, że nie stracisz opinii, które już Ci wystawiono. W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać swój sklep, przepisać go na współmałżonka, czy zmienić firmę, moduł umożliwi przesłanie wystawionych opinii do innej firmy. W przeciwieństwie do serwisów przeznaczonych do zbierania opinii klientów, z naszym modułem wystawione opinie pozostaną przypisane do sklepu bez względu na to, co się z nim stanie. Jeśli więc sprzedasz swój sklep, masz pewność, że jego wartość w oczach klientów i odwiedzających nie spadnie!

Z naszym modułem opinie zbierzesz sam w wybranym przez Ciebie miejscu, np. na fanpage’u swojego sklepu. W końcu Ty sam wiesz najlepiej, w jakim miejscu opinie klientów będą najbardziej widoczne dla nowych osób zaciekawionych Twoją ofertą.

Nasza rada: Powiąż opinie klientów z portalami społecznościowymi sklepu, np. z Facebookiem, a dodatkowo zyskasz na wiarygodności. W końcu ocenę wystawiają tam prawdziwi użytkownicy Facebooka.

Nie jesteś pewien, czy wiadomości z prośbą o opinię są dla Ciebie? Skorzystaj z funkcji testowania dostępnej w naszym module. Wystarczy wpisać ID zamówienia i kliknąć przycisk „Test”. Po chwili na Twojej skrzynce e-mail pojawi się wiadomość, która normalnie przyszłaby do Twojego klienta. Dostosuj treść i formę według swoich upodobań i ciesz się z nowej funkcjonalności sklepu.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662205

9 innych produktów w tej samej kategorii: