Moduł Prośba o opinie
  • Moduł Prośba o opinie

Moduł Prośba o opinie

160,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły PrestaShop i thirtybees. Moduł na platformy PrestaShop i thirtybees, umożliwiający wysyłanie do klientów zapytań o wystawienie opinii, W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop opinie w sklepie.

Najważniejsze cechy modułu Żądanie Opinii

  • Umożliwia automatyczne wysyłanie próśb o wystawienie opinii
  • Pozwala na wyrażenie opinii w wybranym miejscu
  • Umożliwia testowanie i edycję treści wiadomości rozsyłanych klientom

Jakie możliwości daje moduł?

Ten moduł otwiera nowe możliwości zwiększenia zaufania klientów do Państwa sklepu! Dzięki modułowi mogą Państwo poprosić klienta o wystawienie opinii i nie jest to uzależnione od tego, czy klient zaznaczy checkbox (zgoda na przekazanie adresu e-mail obcemu serwisowi) - na co większość użytkowników nie wyraża zgody! A dodatkowo, unikną Państwo kosztów związanych z taką integracją.

Co to daje i jak to wykorzystać?

Głównie, niezależność od portali zbierających opinie. Na przykład przez zbieranie opinii o sklepie na FanPage\'u Państwa sklepu! Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu znajomi i rodzina klienta również usłyszy o sklepie i zadowoleniu z zakupów. Nikt, po wystawieniu opinii na portalu zbierającym opinie nie chwali się tym 150 znajomym z jego listy. Używając portali społecznościowych do tego celu, wszyscy to widzą. A jak będzie niezadowolony, to swoje żale i tak wyleje na swoim wallu.

Jakie są główne atuty takiego rozwiązania??

Przyjrzyjmy się temu na przykładzie zbierania opinii na portalu Facebook

Najlepszy rodzaj opinii! Opinie wystawiane przez klienta, są widziane przez jego znajomych - nie ma na dzień dzisiejszy wartościowszej opinii, niż opinia znajomego! Ludzie mają coraz większą świadomość istnienia marketingu szeptanego i są mniej skorzy do zaufania opinii osoby, której nie znają albo nawet nie wiedzą, ze istnieje!

Opinie są wystawiane przez prawdziwych klientów prowadzących wirtualne życie w sieci, co zwiększa zaufanie do opinii nawet, jeśli danej osoby nie znamy - ale wiemy, że istnieje bo regularnie prowadzi swój profil FB

Nie tracą Państwo szansy na opinię, gdyż klient nie musi zaznaczać checkboxa wyrażającego zgodę na przekazanie adresu e-mail do innego serwisu! Klienci podczas zakupów nie są chętni, aby wyrażać na to zgodę.

Przy sprzedaży sklepu lub zmiany firmy (np. z jakiegoś powodu małżonek/małżonka przejmuje sklep), nie tracą Państwo opinii. Serwisy z opiniami nie pozwalają na migrację ciężko zdobytych opinii do nowej firmy - Opinie należą do firmy, a nie do marki waszego sklepu!. A przy ewentualnej sprzedaży, wartość sklepu spada!

Proszę pamiętać: Jeśli coś się nie uda i klient nie będzie zadowolony z zakupów, to sam znajdzie miejsce, aby wyrazić swoje frustracje - bez naszej pomocy.

Zadowolony klient nie będzie sobie zawracał głowy wystawianiem opinii. Trzeba samemu zmotywować klienta do działania!

Reasumując...

Moduł być może nie jest w stanie powstrzymać negatywnych opinii, które bardzo łatwo się rozprzestrzeniają. Ale może pomóc tym pozytywnym w dotarciu do nowych klientów.

Oczywiście, Facebook nie jest jedynym portalem, który można wykorzystać. Być może mają Państwo lepsze miejsce, aby zbierać opinie lub po prostu chcą zbierać opinie na serwisach z opiniami, ale bez przekazywania danych osobowych waszych klientów... to, jak Państwo wykorzystają możliwości tego modułu, zależy tylko od wyobraźni.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego. Dostępny dla PrestaShop 1.5 i 1.6

MM662205

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

11 innych produktów w tej samej kategorii: