Moduł PriceWars II - Manager CSV
  • Moduł PriceWars II - Manager CSV

Moduł PriceWars II - Manager CSV

150,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły PrestaShop i thirtybees. Moduł uzupełniający dla PriceWars II, służący do wprowadzania zmian o produkcie przed eksportem danych z platformy Prestashop do pliku XML. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop CSV.

Najważniejsze cechy modułu PriceWars Manager

  • Umożliwia tworzenie i edytowanie plików CSV
  • Umożliwia definiowanie nadpisań
  • Umożliwia zarządzanie plikami nadpisań w XML
  • Daje możliwość przetestowania nadpisań

Opis

Moduł uzupełniający PriceWars Manager umożliwia wprowadzanie zmian w danych zanim zostaną wygenerowane do pliku XML. Dzięki niemu możesz nadpisać odpowiednie informacje o produktach. Co więcej, sam decydujesz o tym, które dane chcesz nadpisać i wyeksportować.

Moduł PriceWars Manager bazuje na plikach CSV. Umożliwia samodzielne tworzenie i edytowanie plików CSV, w których zdefiniujesz zmiany, jakie mają zostać wprowadzone podczas eksportu. Dzięki niemu w łatwy sposób określisz, które informacje zostaną nadpisane i w jaki sposób, a które dane mają pozostać w niezmienionym stanie. PriceWars Manager umożliwi Ci również wyznaczenie kolejności, w jakiej dane sklepowe będą modyfikowane przez pliki CSV.

Oprócz wprowadzania i edytowania reguł nadpisywania danych, moduł pozwala również przetestować, jak finalnie będzie wyglądał produkt po wprowadzeniu danej modyfikacji. Dzięki temu skontrolujesz, czy zdefiniowane przez Ciebie nadpisanie jest konieczne, czy też nie.

Uwaga! PriceWars Manager działa prawidłowo tylko dla modułu PriceWars II na licencji Advanced.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662206

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

12 innych produktów w tej samej kategorii: