Moduł PriceWars II export XML
  • Moduł PriceWars II export XML

Moduł PriceWars II export XML

299,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

Moduły PrestaShop i thirtybees. PriceWars II jest najczęściej używanym modułem do eksportu XML przeznaczonym dla thirtybees i Prestashop. Posiada wiele predefiniowanych formatów dla wielu polskich i kilku zagranicznych porównywarek, które pozwolą każdemu, w łatwy sposób zintegrować się z porównywarkami cenowymi. Jednakże, pozwala również na definiowanie własnych formatów XML. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop XML.

Najważniejsze cechy modułu PriceWars Manager

Moduł Prestashop służący do Generowania plików XML na potrzeby eksportu oferty do porównywarek cenowych

Moduł Prestashop umożliwiający generowanie plików XML dla różnych systemów, takich jak:

Porównywarki cen takie jak: Ceneo, Skąpiec, Domodi, Allani, Facebook, Homebook i wiele innych.
Systemów sprzedaży jak: Google Merchant Center (GMC), EMAG Marketplace, EMPIK Marketplace, Morele.net i Carrefour
A także innych systemów, które wymagają dedykowanych plików XML.

Kampanie niestandardowe dla Google Analytics

Dzięki implementacji specjalnych parametrów (utm_) moduł pozwala na prowadzenie Kampanii niestandardowych w Google Analytics

Możliwość dodawania własnych tagów
Moduł od wersji 2.6 posiada system, który pozawala na zintegrowaniem dowolnego sklepu o praktycznie dowolnej strukturze danych z porównywarkami.
System który opracowaliśmy pozwala na manipulację dostępnymi atrybutami dodatkowymi i dowolne dodawanie parametrów do struktury XML i automatycznego pobierania wartości cechy i/lub atrybutów.

Intuicyjność obsługi i zaawansowane funkcje
Co prawda, te dwie opcje nie idą ze sobą w parze - jeśli coś ma dużo zaawansowanych funkcji, automatycznie staje się trudniejsze w obsłudze.
Jednak staramy się zrobić wszystko, aby mimo dużej ilości opcji, każdy średnio-zaawansowany administrator sklepu poradził sobie z obsługą i konfiguracją modułu.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

MM662207

Opis

Wersja
Advanced

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Warunki niespełnione po stronie serwera nie stanowią podstawy do ew. zwrotu.

7 innych produktów w tej samej kategorii: