Moduł Produkty powiązane, masowe akcesoria
  • Moduł Produkty powiązane, masowe akcesoria

Moduł Produkty powiązane, masowe akcesoria

120,00 zł
Netto
Instalacja
Ilość

MODUŁ WYPRZEDANY Moduły PrestaShop i thirtybees. Moduł na platformy Prestashop i thirtybees, służący do usprawnienia procesu łączenia produktów jako akcesoria. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł WYPRZEDANY do oprogramowania PrestaShop produkty powiązane.

Najważniejsze cechy modułu Masowe Akcesoria

  • Szybkie łączenie produktów w sklepie
  • Masowe tworzenie produktów powiązanych

Opis

Moduł Masowe Akcesoria został stworzony, aby ułatwić Ci łączenie wybranych produktów w sklepie w formie akcesoriów. Dzięki niemu możesz szybko i łatwo powiązać produkty z odpowiednimi akcesoriami lub połączyć produkty do siebie podobne.

Z naszym modułem możesz wiązać produkty w kombinacji „produkt A – produkt B”, „produkt B – produkt A” lub obustronnie.

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662209

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

11 innych produktów w tej samej kategorii: