Moduł integracja z Ceneo
  • Moduł integracja z Ceneo

Moduł integracja z Ceneo

250,00 zł
Netto
Instalacja
licencja
Ilość

Moduły PrestaShop i thirtybees. PriceWars II jest najczęściej używanym modułem do eksportu XML przeznaczonym dla thirtybees i Prestashop. Moduł Prestashop służący do Generowania plików XML na potrzeby eksportu oferty do porównywarek cenowych. W dodatkowej usłudze instalacji uruchomienie modułu w sklepie Klienta.

Moduł do oprogramowania PrestaShop integracja z Ceneo.

Moduł Prestashop umożliwiający generowanie plików XML dla różnych systemów, takich jak:

Porównywarki: Ceneo, Skąpiec, Domodi, Allani, Facebook, Homebook i wiele innych.

Systemóy sprzedaży: Google Merchant Center (GMC), EMAG Marketplace, EMPIK Marketplace, Morele.net i Carrefour

A także innych systemów, które wymagają dedykowanych plików XML.

Podstawowa funkcjonalność modułu darmowa. Moduł można rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności wykupując licencję premium!

------------------------------

Jak zainstalować moduł?

Aby zainstalować moduł należy go pobrać, zapisać na dysku. Następnie zainstalować przez panel administracyjny sklepu.

Moduły > Dodaj/Instaluj moduł. Klikamy "wybierz plik", a następnie wybieramy pobrany i zapisany przed chwilą plik modułu.

Jak zaktualizować moduł?

Każdy z naszych modułów otrzymał funkcję automatycznej aktualizacji. Jednakże jakby ktoś miał na tyle starą wersję naszych modułów to aktualizacja modułów wygląda tak samo jak instalacja. Jeśli zainstalujemy moduł który jest już w naszym sklepie, to Prestashop sam zajmie się jego aktualizacją.

W razie problemów z modułem:

Prosimy sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję modułu. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem mógł zostać już rozwiązany

Jeśli jest aktualny, prosimy o przeinstalowanie modułu (odinstalowanie niektórych modułów może spowodować utratę ustawień).

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomógł, prosimy o kontakt.

Moduły zostały napisane i przetestowane na domyślnych szablonach Prestashop. Dostosowanie wyglądu modułu do indywidualnej szaty graficznej sklepu leży po stronie właściciela sklepu lub jest dodatkowo płatne.

Moduł jest Szyfrowany za pomocą IonCube Loader i wymaga zainstalowania wtyczki IonCubeLoader.

Moduł nie jest uniwersalnym integratorem, który pozwala na zintegrowanie standardowego XML. Jest to moduł, który zawiera wiele integracji. Każda z integracji jest pisana osobno przez nasz zespół programistów i wymaga oddzielnej licencji.

Moduł jest narzędziem przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych i ma na celu w pełni zautomatyzować import i aktualizację oferty produktowej sklepu internetowego.

MM662212

11 innych produktów w tej samej kategorii: