Usługi dla sklepów internetowych import + deweloper
  • Usługi dla sklepów internetowych import + deweloper

Usługi dla sklepów internetowych import + deweloper

1 000,00 zł
Netto
Ilość

Płatna usługa pomocy/wsparcia dla + kopia deweloperska sklepu. Koszty usługi obejmują wykonanie prac dla jednej zgłoszonej domeny.

Płatna usługa pomocy/wsparcia  + kopia deweloperska sklepu. Koszty usługi obejmują wykonanie prac dla jednej zgłoszonej domeny.

W przypadku gdy podczas prac zaistnieją potrzeby wykonania dodatkowych czynności związanych z rozbudową, zmianą/wymianą lub przebudową naprawą czy modyfikacją funkcji serwisu/sklepu, rozliczenie za czynności te następuje na podstawie odrębnej usługi - specyfikacji usług.  Informacje o wystąpieniu dodatkowych kosztów są przesyłane w korespondencji e-mail w której określamy ogólny zakres prac i ich koszty niezbędne do naprawienia problemu.

Po pełnym zaimportowaniu całej oferty i skonfigurowaniu sklepu Klient otrzymuje informacje i specyfikację o wymogach po stronie sklepu i/lub konfiguracji serwera do poprawnej pracy integracji. 

112-USP-PSDHH-P07

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: