Usługi dla sklepów internetowych + deweloper
  • Usługi dla sklepów internetowych + deweloper

Usługi dla sklepów internetowych + deweloper

650,00 zł
Netto
Skrypt
Ilość

Płatna usługa pomocy/wsparcia + kopia deweloperska. Koszty usługi obejmują wykonanie prac dla jednego zgłoszonego tematu.

Płatna usługa pomocy/wsparcia +kopia deweloperska. Koszty usługi obejmują wykonanie prac dla jednego zgłoszonego tematu.
Dotyczy analizy błędów płatności, integracji, zmiany, podniesienia wersji PHP, zmian w obrębie baz danych.

W przypadku gdy podczas prac zaistnieją potrzeby wykonania dodatkowych czynności związanych z rozbudową, zmianą/wymianą lub przebudową naprawą czy modyfikacją funkcji serwisu/sklepu, rozliczenie za czynności te następuje na podstawie odrębnej usługi - specyfikacji usług.  Informacje o wystąpieniu dodatkowych kosztów są przesyłane w korespondencji e-mail. W usłudze audytu określamy ogólny zakres prac i ich koszty niezbędne do naprawienia problemu.  Nie oferujemy dodatkowych usług i nie przekazujemy dokumentacji/listy napraw jakie są niezbędne aby zrealizować naprawę.

112-USP-PSDHH-P07

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: