Szkolenia i pomoc z obsługi sklepu
  • Szkolenia i pomoc z obsługi sklepu

Szkolenia i pomoc z obsługi sklepu

1 500,00 zł
Netto
wycena
Ilość

Płatna usługa pomocy/wsparcia/ szkolenia z obsługi sklepu internetowego, konfiguracji modułów. Koszty usługi obejmują pakiety godzinowe dla pomocy w tym zakresie.

Płatna usługa pomocy/wsparcia/ szkolenia z obsługi sklepu internetowego, konfiguracji modułów. Koszty usługi obejmują pakiety ilościowe dla pomocy w tym zakresie. 10/15/20 tematów.

W przypadku gdy podczas realizacji zaistnieją potrzeby wykonania dodatkowych czynności związanych z rozbudową, zmianą lub przebudową naprawą czy modyfikacją funkcji serwisu/sklepu, rozliczenie za czynności te następuje na podstawie odrębnej - dodatkowo płatnej usługi.  Informacje o wystąpieniu ew. dodatkowych kosztów są przesyłane w korespondencji e-mail. Koszt usługi jest bezzwrotny.

W78726-POS

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: