Audyt oprogramowania, kopia deweloperska PrestaShop pomoc
  • Audyt oprogramowania, kopia deweloperska PrestaShop pomoc

Audyt oprogramowania, kopia deweloperska PrestaShop pomoc

550,00 zł
Netto
Skrypt
Ilość

Prestashop pomoc

Płatna usługa pomocy/wsparcia/analizy problemu realizowana w środowisku developerskim serwisu/sklepu, którego dotyczy problem. Koszty usługi obejmują wykonanie analizy wdrożenia lub przyczyn problemu/ów do jednej zgłoszonej usterki.

Prestashop pomoc

Płatna usługa pomocy/wsparcia/analizy problemu realizowana w środowisku developerskim serwisu/sklepu, którego dotyczy problem. Koszty usługi obejmują wykonanie analizy wdrożenia lub przyczyn problemu/ów do jednej zgłoszonej usterki.

W przypadku gdy w wyniku analizy zaistnieją potrzeby wykonania dodatkowych czynności związanych z rozbudową, zmianą/wymianą lub przebudową naprawą czy modyfikacją funkcji serwisu/sklepu, rozliczenie za czynności te następuje na podstawie odrębnej usługi - specyfikacji usług.  Informacje o wystąpieniu dodatkowych kosztów są przesyłane w korespondencji e-mail. W usłudze audytu określamy ogólny zakres prac i ich koszty niezbędne do naprawienia problemu.  W podsumowaniu audytu nie przekazujemy dokumentacji/listy i szczegółów napraw jakie są niezbędne aby wyeliminować usterkę. Koszt wykonania usługi jest bezzwrotny.

W78759-P07

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: