Szybka pomoc PrestaShop
  • Szybka pomoc PrestaShop

Szybka pomoc PrestaShop

150,00 zł
Netto
Ilość

Prestashop pomoc

Płatna usługa pomocy/wsparcia/ dla znanego problemu. Koszty usługi obejmują szybką naprawę jednego znanego problemu/tematu w czasie nie dłuższym niż 30 minut.

Prestashop pomoc

Płatna usługa pomocy/wsparcia/ dla znanego, drobnego problemu. Koszty usługi obejmują szybką naprawę jednego znanego problemu/tematu w czasie nie dłuższym niż 30 minut.

W przypadku gdy podczas realizacji zaistnieją potrzeby wykonania dodatkowych czynności związanych z rozbudową, zmianą lub przebudową naprawą czy modyfikacją funkcji serwisu/sklepu, rozliczenie za czynności te następuje na podstawie odrębnej - dodatkowo płatnej usługi.  Informacje o wystąpieniu ew. dodatkowych kosztów są przesyłane w korespondencji e-mail. Koszt usługi jest bezzwrotny.

W78726

Podana cena dla modułów i integracji obejmuje licencję roczną dla jednej domeny

Pamiętaj, że sklep z uruchomioną integracją wymaga serwera o odpowiednich parametrach do udźwignięcia zadań integracji i aktualizacji oferty.

Nie realizujemy zwrotów zakupionych modułów i usług. Warunki niespełnione po stronie sklepu czy serwera nie stanowią dodatkowej podstawy do zwrotu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: