Wdrożenie PrestaShop, scenariusz sprzedaży
  • Wdrożenie PrestaShop, scenariusz sprzedaży

Wdrożenie PrestaShop, scenariusz sprzedaży

400,00 zł
Netto
wycena
Ilość

Wdrożenie Sklepu internetowego jest oddzielną usługą świadczoną dodatkowo dla wszystkich Klientów. Wdrożenie sklepu do sprzedaży wymaga uporządkowanego sposobu działania. Standardem w usłudze jest szczegółowy plan wdrożenia, na każdym etapie konsultowany z Klientem i jego pracownikami...

Wdrożenie Sklepu internetowego jest oddzielną usługą świadczoną dodatkowo dla wszystkich Klientów niezależnie od wersji posiadanego oprogramowania. Wdrożenie sklepu do sprzedaży wymaga uporządkowanego sposobu działania. 

Usługa obejmuje ustawienie scenariusza i powiązań płatności i wysyłek na modułach darmowych . Jest to ręczne wprowadzenie informacji o płatnościach ( przelew/pobranie) i dostawcach oraz kosztach dostaw bez integracji z płatnościami online, paczkomatami czy kurierami.

Standardem w usłudze jest szczegółowy plan wdrożenia ( modułów płatności i wysyłek) , na każdym etapie konsultowany z Klientem i jego pracownikami. Ponieważ to oni wiedzą najlepiej, w jaki sposób prowadzona będzie polityka sprzedaży, wysyłek i płatności w sklepie. Istotnym elementem są również niezbędne integracje oraz baza danych na której opierana będzie cała sprzedaż i sposób jej realizowania.

Integracje i moduły płatne oraz ich wdrożenie stanowią dodatkowy koszt jaki Klient ponosi we własnym zakresie.

S78751

16 innych produktów w tej samej kategorii: