Usługa wdrożenia sklepu
  • Usługa wdrożenia sklepu

Usługa wdrożenia sklepu

400,00 zł
Netto
Ilość

Wdrożenie Sklepu internetowego jest oddzielną usługą świadczoną dodatkowo dla wszystkich Klientów. Wdrożenie sklepu do sprzedaży wymaga uporządkowanego sposobu działania. Standardem w usłudze jest szczegółowy plan wdrożenia, na każdym etapie konsultowany z Klientem i jego pracownikami...

Wdrożenie Sklepu internetowego jest oddzielną usługą świadczoną dodatkowo dla wszystkich Klientów niezależnie od wersji posiadanego oprogramowania. Wdrożenie sklepu do sprzedaży wymaga uporządkowanego sposobu działania. 

Usługa obejmuje ustawienie scenariusza i powiązań płatności i wysyłek na modułach darmowych . Jest to ręczne wprowadzenie informacji o płatnościach ( przelew/pobranie) i dostawcach oraz kosztach dostaw bez integracji z płatnościami online, paczkomatami czy kurierami.

Standardem w usłudze jest szczegółowy plan wdrożenia ( modułów płatności i wysyłek) , na każdym etapie konsultowany z Klientem i jego pracownikami. Ponieważ to oni wiedzą najlepiej, w jaki sposób prowadzona będzie polityka sprzedaży, wysyłek i płatności w sklepie. Istotnym elementem są również niezbędne integracje oraz baza danych na której opierana będzie cała sprzedaż i sposób jej realizowania.

Integracje i moduły płatne oraz ich wdrożenie stanowią dodatkowy koszt jaki Klient ponosi we własnym zakresie.

S78751

16 innych produktów w tej samej kategorii: